Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
27 Ekim 2016 Perşembe
Yengeç Burcu Erkeği Yıldıznamesi Burçlar Yıldızname Kitabı

Yengeç Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Yıldızname kitabı yorumuna göre bu burcun etkisi altında doğan erkeklerin yüzleri güzel, uzun boylu, uzun boyunlu, ince vücutlu, kibirli, hoş sohbet edebilen, zevke ve eğlenceye düşkün olacağı söylenir. Macerayı ve seyahat etmeyi severler. Ruh durumları belli olmaz. Ya kendi halinde yaşamak, ya da çevrelerine uyarak yaşamak isterler. Sabırlı ve utangaç olurlar. Hayal kurmayı severler. Çoğu zaman hayal dünyasında yaşarlar. Küçük yaşlarında suda boğulma korkusu yaşarlar. Geceleyin yolda giderlerken sık sık arkalarına bakarlar.

Yıldızname kitabı yorumu yengeç burcu erkeklerinin salı günü başlayan bir hastalıkla ölebileceklerini söyler. Bunun için sabah akşam bir bardak suya Tövbe Suresinin son iki ayetini okuyup üfledikten sonra bu suyu içmeleri tavsiye edilir. Bir işe el attılar mı o işi başarmadan bırakmazlar. Okumuş insanlar ise, iyiye doğru ilerlerler. Okumamış kişiler ise ruhi durumlarının esiri olabilirler. Bu burçların üzerinde bir durgunluk vardır. Çok duygulu ve hassas kişilerdir. Her muhite uyarlar. Rahat bir kişiliğe sahiptirler. Rahat tavırlarla çevresindeki insanları da rahatlatırlar.

Yengeç burcu erkeği yıldızname bakımı yorumuna göre, yengeç burcu erkekleri utangaç oldukları için giriştikleri işlerde başarısız olma korkuları vardır. Sabır ve inançları onları her işlerinde başarıya götürür. Yemeye ve içmeye düşkündürler. Mide ve sinir hastalıklarına yakalanma ihtimalleri çok yüksektir. Çoğu zaman huzursuzdurlar. Yengeç erkekleri hayatta çok çekerler. Hayat boyu sabır ederler ve sonunda istedikleri başarıya ulaşırlar.

Yıldızname kitabı yengeç burcu erkeklerinin hayatları boyunca iyi yiyip iyi yaşadıklarını söyler. Herkese yardım etmeyi severler. Ağızları açık olduğu için sırlarını genelde olur olmaz insanlara söylerler. Yengeç erkeklerinin sonları hayırlıdır. Küçük yaşlarda zahmet ve sıkıntı çekseler de yaşlandıkça rızıkları artar. Halleri daima iyiye doğru gider. Günahlarına tövbe eder ve nimet içinde vefat ederler. Başlarına gelecek her türlü sıkıntıya katlanırlar. Genç yaşta iken malı az olur ve çok zahmet çekerler. Doğduğu anda tam manasıyla ayın etkisi altında kalmışsa, ömürlerinin sonlarında zengin olurlar. Hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.

Yıldızname kitabı yorumu yengeç burcu erkeklerinin, erkek ve kız kardeşlerinden pek hayır göremediklerini gözlemlemiştir. Daima kandırılma tehlikesiyle karşılaşabilirler. Kardeşleriyle aralarında bir mal veya miras sebebiyle sorun çıkabilir. Yardım ettikleri kişilerin çoğundan düşmanlık görürler. Akrabalarının içinde yengeç erkeklerini kıskanan ve düşmanlık besleyen kişiler olabilir. Allahın izini ile tüm sıkıntılarından kurtulurlar. Yengeç burcu erkeği küçük yaşlarında ana ve babaları tarafından çok sevilirler. Erkek kardeşleri içinde ana ve babalarına en hayırlı olanıdır. Ana babalarından miras kalsa da elinde hiçbir şey kalmaz.

Yengeç burcu erkeği yıldızname bakımı yorumuna göre yengeç erkeklerinin genelde kız çocuğu çok olur. Fakat ilk çocukları erkek olursa, bütün çocukları erkek olduğu söylenir. Çocuklarını çok severler fakat onlardan yana şansları yoktur. Evlatlarından pek hayır görmezler. Çocukları uzun ömürlü olur. Tabiat olarak çabuk sinirlenirler. Kalp ağrıları, baş dönmesi, romatizma safra, gastrit, astım gibi rahatsızlıklar geçirebilirler.

Yıldızname
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar