Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
27 Ekim 2016 Perşembe
Oğlak Burcu Kadını Yıldıznamesi Burçlar Yıldızname

Oğlak Burcu Kadını Yıldıznamesi

Oğlak kadını yıldıznamesine oğlak kadınlarının isteklerinin çoğuna erişebileceğini söyler. Bir şeye niyet ettiklerinde onu yapmaktan vazgeçmediklerini ve çok azimli olduklarını söyler. Gittikleri yerlerde erkekler onu severler. Bulundukları ortamda güzel karşılanırlar. Oğlak kadınını her gören ona hürmette bulunur. Düşmanlarının kadınlar olacağı söylenir. Oğlak kadınını kıskanan birisi ile düşmanlık kurabilir. Oğlak kadını hakkında ileri geri konuşulabilir. Özellikle esmer yüzlü, orta boylarda ve yüzünde bir yara izi bulunan kadından uzak durması gerektiğini söyler. Toprak tabiatlı dostlar seçmeli, Hava tabiatlı olanlardan uzak durması gerekir.

Yıldızname kitabı oğlak kadınının en güzel günü cumartesi en sıkıntılı gününün pazar olduğunu söyler. Özellikle cumartesi başlayan hastalıktan çekinmelidir. Pazar ve pazartesi günü yapacakları randevunun iyi geçeceği söylenir. Aralarındaki bağ ve muhabbet daha da güçlenir.

Yıldızname bakımı oğlak kadınlarının saçları kumral, teni sarı veya kırmızıya dönük beyaz yüzlü olacağını söyler. Oğlak burcu kadını orta boylu olurlar. Fiziksel açıdan bakıldığında çok güzel olurlar. Azaları vücuduna uygun ve orantılıdır. Saf ve iyi niyetlidir. Sır saklayamazlar. İyilik yapmayı çok severler bu yüzden genelde sonları iyi olur. Şansı ve talihi her daim açıktır. En zor ve en parasız zamanlarında şansları döner.

Yıldızname bakma sonucuna göre oğlak kadınları hayatlarının belli bir dönemi mallarını mülklerini kaybedebilirler. Umulmadık bir zamanda bir yerden ellerine geçen para ile eski bolluklarına kavuşabilirler. Büyük bir mirasa ortak olabilirler. Bu mirasla ömrünün sonuna kadar bolluk ve rahatlık içinde geçinirler.

Oğlak kadını yıldızname bakımı oğlak kadınlarının kardeşlerinden y görmediklerine işaret ena pek hayır görmediklerini söyler. Babası anasından evvel öldüğü gözlemlenmiştir. Oğlak kadının özellikle kız olmak üzere beş tane evladı olacağı söylenir. Bunların birkaçının yaşadığı diğerlerinin öldüğü gözlemlenmiştir. Erkek evladından oldukça hayır göreceği söylenir.

Oğlak kadını yıldıznamesi oğlak kadınlarının başından 1–2–3 nikâh geçebileceği söyler. Birinci kocasından vefat ile ayrılacağını, ikincisi ve üçüncü eşleriyle ömrünün sonuna kadar mesut yaşayabileceğini söyler. Genç yaşlarında birçok talipleri çıkar. Taliplerini kendisine uygun görmediği için evlenmeleri biraz gecikebilir. Evlenmeleri yirmi beş yaşından sonra başlayacağı söylenir. Erkeklerden beyaz yüzlü olanlar uygun eşler olacağı söylenir.

Oğlak kadını yıldızname bakımı yorumuna göre, oğlak kadınları hastalık nedenlerinin soğuk ve rutubet olacağını söyler. Soğuk ve rutubet vücutlarında ağrı ve sızıya neden olabilir. 3, 10, 34, 36, 40 yaşlarında ölüm tehlikesi geçirebilirler. Bu dönemeçleri atlatırlarsa 77 yıl yaşayabilecekleri söylenir. Çok rüya görseler de bunların çoğunu unuturlar. Yatarken başını batıya doğru dönüp uyursa rahat uyuyabilecekleri söylenir. Onlar için en hayırlı seyahati, çarşamba günü başlayan doğu veya kıble tarafına olanıdır. Deniz yolculuğu kara yolculuğundan daha hayırlı olduğu söylenir.

Yıldızname
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar