Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
27 Ekim 2016 Perşembe
İkizler Burcu ErkeğiYıldıznamesi Burçlar Yıldızname Bak

İkizler Burcu ErkeğiYıldıznamesi

İkizler burcu erkeği yıldızname bakımına göre bu burcun etkisinde doğanlar huylarında sürekli değişiklik olur. İkizler erkeği her işte kurnazlığa kaçabilir. Layık olmayan insanlara da iyilikte bulunur. Devlet işlerini yürütmekle görevli kuruluşlarda çalışırlar. Büyük mevkide insanlardan yardım görürler. Sonları genelde hayırlı olur. Yüzünde bir yara izi olan iri vücutlu bir kişiden kendisini koruması gerekebilir.

Yıldızname kitabı ikizler burcu erkeğinin bakışları dikkatli olur. Yüzünde çiçek ve yara izi belirtisi olur. Başının yan tarafında bir ben bulunur. İkizler erkeği geniş ağızlı, orta boylu, sarışın ve beyaz tenli olurlar. Bazılarının da ayaklarında yara izi olduğu söylenir.

İkizler burcu erkeği yıldızname bakımı yorumuna göre ikizler burcu erkeği evlilik çağına geldiğinde birçok talihi çıkar. Başından iki evlilik geçebilir. Diğer kadınlarla ilişkileri arkadaşlık boyutundan öteye gitmez. İkizler burcu erkeğinin çocuğu çok olur. Evlatlarını çok sever ve evlatlarından hayır görür. Etrafında birçok dostu olur. Mevki sahibi kişilerden birçok yardım görür.

İkizler burcu erkeği yıldızname bakma sonucuna göre, ikizler erkekleri belli bir süre ticaretle uğraşırlar. Bu dönemde malları az olur. İlerleyen zamanlarda umulmadık bir yerden ellerine para geçip zengin oldukları gözlemlenmiştir. İkizler burcu erkeğinin yaşı ilerledikçe rızkı da artar. Bu para da özellikle ticaretten veya gayri meşru işlerden gelme olasılığı yüksektir. Zamanla yaptığı kötü işten dönüp tövbe edecekler.

İkizler burcu erkeği yıldızname yorumuna göre ikizler burcu genelde eğlenmeyi ve gezmeyi çok sevdiklerini söyler. Servetlerini gezilerde ve eğlencelerde harcarlar. Diz ve ayak ağrısı çekebilirler. Bahar aylarında sirkeyi ve sebzeyi bol tüketmeleri gerekir. 7, 25, 40, 43 yaşlarında ölüm korkusu yaşayabilir. Ölüm korkusunu atlatırlarsa 80 yaşına kadar yaşadıkları görülmüştür.

Yıldızname kitabı ikizler burcu erkeğinin çok gezdiğini söyler. Gezdikleri yerlerde hayır ve menfaat elde ederler. Yolculuklarını cumartesi günü batıya doğru yapmaları hayırlı olacağı söylenir. Deniz yolculuğu kara yolculuğundan daha iyi sonuç doğurabilir. Yolculukta pek sıkıntı çekmezler.

Yıldızname bakma yorumuna göre ikizler burcu erkeği dostlarını hava elementinin etkisinde olan burçlardan seçmelidir. Kadınların birinden ciddi bir zarar görebilir. Bir kadın ikizler burcu erkeğine büyü sihir gibi uhrevi şeyler yaptırabilir. Çok kararsız bir yapıları vardır. Allaha tevekkül edip sığınmaları onları düşmanlarına karşı güçlü kılacaktır.

İkizler burcu erkeği yıldızname bakımı ikizler burcu erkeğinin zümrüt taşı takmalarını söyler. Firuze takılarının şans getireceği söylenir. Parmağında gümüş yüzük taşıması gerektiğini söyler yıldızname bakımı. Sarı ve yeşil renkler ikizler burcu erkeğine iyi gelir. Yılbaşı günü en kısmetli oldukları gündür.

Yıldızname
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar