Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
23 Ekim 2016 Pazar
Boğa Burcu Erkeği Yıldıznamesi Burçlar Yıldızname Bak

Boğa Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Yıldızname kitabı boğa burcu erkekleri için benzerlerine göre mevki sahibi olacaklarını müjdeler. Boğa burcu erkekleri genellikle beyaz tenli, yuvarlak yüzlü, geniş alınlı, siyah gözlü, kaşları çatık, kolları uzun ve orta boylu oldukları gözlemlenmiştir. Boğa burcu erkeği yıldıznamesine göre, boğa erkekleri kadınlara ilgi duyarlar. Gösterişli olmayı eğlenmeyi severler. Güzel giyinmek, pahalı takılar takmak isterler. Yiyip içmeyi temiz elbiseler giymeyi severler. Çocukla çocuk, yetişkinle yetişkin olurlar. Her insana aynı yaklaşmaz adamına göre muamele yaparlar. Dosttan yöne pek kısmetleri yoktur. Dostları için bütün fedakârlıkları yapar buna karşılık dostlarından zarar görürler. İyi niyetli oldukları için Allah tarafından korunurlar. Cömerttirler. Ağzındaki lokmayı bile çevresindekilere dağıtacak kadar eli açıktır. Sahip oldukları nimet ve bolluk çevreleri tarafından kıskanılır.

Boğa burcu erkeği yıldızname bakımına göre boğa burcu erkekleri baş bölgesinde ve başın arka tarafında belirgin izleri olur. Karnında ufak bir beni olabilir. Güzel yüzlü, güzel vücutlu olurlar. Çevrelerine pozitif enerji saçarlar. Rızıkları bol olup en sıkıntılı anlarında Allah tarafından kendilerine bir kapı açılır. Kendi işlerinde tembel olsa da başkalarının işleri için canla başla çalışırlar.

Yıldızname kitabı yorumuna göre boğa erkeklerinin ilk yılları refah ve bolluk içinde bir hayat geçirirler. Orta yaşlarda sıkıntıya düşüp, ilerleyen yıllarda yine bolluk içinde yaşarlar. Ömürleri genelde uzun olurlar. Hiç emek harcamadan miras ya da define bulmak gibi işlerle kısa sürede çok mal sahibi olurlar.

Boğa burcu erkeği yıldızname sonucuna göre boğa erkekleri mal ve mülk bakımından zengin olurlar. Rızık kapıları boğa erkeklerine her zaman açıktır. En çok kız kardeşlerinden hürmet ve saygı görürler. Kız kardeşlerinden karşılıksız iyilik görebilirler. Boğa erkekleri de kız kardeşlerinden malını ve servetini esirgemezler. Erkek kardeşleri yönünden üzüntüye düşerler. Erkek kardeşlerinden uygun olmayan davranışlar görürler.

Yıldızname bakımı yorumuna göre boğa erkeklerinin erkek çocukları kız çocuklarından fazla olur. Evlatlarının birçoğu uzun yaşar. Bir tanesi kendisinden önce vefat eder. Evlatlarına aşırı sevgi besler. Onların ölümünde aşırı üzüntü duyar. Evlatlarından birisi için büyük sevinç yaşar. Boğa erkekleri baş ağrısı, bel ağrısı, kalp çarpıntısı ve bel ağrısı gibi şikâyetleri olur.

Boğa burcu erkeği yıldızname bakımı sonuçlarına göre boğa erkekleri çok evlilik yaparlar. Gençliklerinde kadınlara aşırı düşkün olurlar. Bir kadın yüzünden çok üzüntü ve kahır çekerler. İlk eşlerinden boşanırlar. Ölünceye kadar beyaz tenli, göğsünde siyah bir ben olan hanımla yaşamını sürdürür. Nikâhsız bir kadınla ilişkide bulunup bu kadına çok para kaptırabilirler.

Yıldızname
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar