Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
22 Ekim 2016 Cumartesi
Başak Burcu Kadını Yıldıznamesi Burçlar Yıldızname Bakma

Başak Burcu Kadını Yıldıznamesi

Başak burcu kadını yıldıznamesine göre bu burcun tesiri altında doğan kadınlar çoğunlukla orta boylu, baldırları ve ayakları ayrı, teni sarıya dönük olduğu söylenir. Tabiatı ise hareketli ve yerinde sağlam duramazlar. Yürüdüğü zaman iki tarafa sallanacağı söylenir. Şehvetli, endamı orantılıdır. Bu burçlar sık sık baş ve göz ağrısı çekerler. Başının üst tarafında belirgin bir işaretleri olabilir. Zarif ve akılcı bir yapıya sahiptirler. Yetişkinle yetişkin çocukla çocuk olmasını bilirler.

Yıldızname kitabı yorumuna göre başak kadınları; orta boylu, kumral ve gür saçlı, güzel yüzlü olurlar. Büyüklerden yana şansı açıktırlar. Aileleri arasında saygıdeğer bir kişiliğe sahiptirler. Göz ağrısı ve şiddetli baş ağrısı çekebilirler. Eşlerinin yanında hürmet ve saygı gören bir kadındır. Sözü sohbeti dinlenen, eğlenceyi ve ziyneti ve süsü seven bir kadındır.

Başak burcu kadını yıldızname sonucuna göre başak kadınları erkekleri endamları ile etkisi altına alabilir. Erkeklerin ulaşmak istediği bir kadın olurlar. Yüzünde ve karnında işaret olabilir. Dostları çoğunlukla yüksek mevkide kişiler olabilir. Başak burcu kadınları genelde güzel olur. Akıllı ve maharetlidirler. Gördükleri bir şeyi kısa sürede yapacak pratik el becerisine sahiptirler.

Yıldızname kitabı başak kadınının kalbini çok temiz olduğunu söyler. Sır tutma becerisi gelişmemiştir. Elleri açık ve cömerttir. İyilik ettiklerinden çoğunlukla kötülük ve zarar görür. Çevresindeki kişiler arasında esmer benizli, kısa boylu bir kadından kendini sakınması gerektiği söylenir. Çünkü yuvasın yıkmaya çalışan bu kadından fenalık görebileceği söylenir.

Başak burcu kadını yıldızname sonuçlarına göre başak burcu kadınları rahat edebilecekleri kadar mala mülke sahip oldukları söylenir. Mali durumları değişkendir. Bir bakarsınız maddi açıdan zengin olmuşlar bir bakarsınız ekonomik sıkıntı çekerler. Haramdan uzak durmaya çalışırlar. Mallarına haram sokmak istemezler. Mallarına haram girerse malları kısa sürede erir.

Orta yaşlarında malını yiyecek bir erkek yüzünden sıkıntıya düşebilirler. İlerleyen yıllarda rahata erecek kadar malları tekrardan olur.

Yıldızname bakımı başak burcu kadınlarının düşmanlarının çoğunun sarı veya buğday benizli kadınlar olabileceğini söyler. Bu kişiler başak kadınlarına iftira edip kötü duruma düşmesi için mücadele edebilirler.

Başak burcu kadını yıldıznamesine baktığımızda; esmer tenli bir kadının ona büyü yaparak bir gönül koyabileceği söylenir. Bu kadından kendisini korumalı ve sakınmalıdır. Oturması çıkacağı seferden daha hayırlıdır. Çünkü yolculuk ederse çok zahmet çeker ve zarar görür. Zorunlu olarak kendisine bir yolculuk etmek düşerse çarşamba günü sabahleyin kıbleye doğru hareket etmesinin hayırlı olacağı söylenir.

Yıldızname bakımı başak kadınlarının kız ve erkek kardeşleri olabileceğini söyler. Başak kadınları kardeşlerinin arasında maddi olarak en zengin olacakları söylenir. Kardeşleri üzerinde söz sahibidir. Kardeşleri ile önce ayrı düşerler ilerleyen zamanlarda tekrar birleşirler.

Yıldızname
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar