Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
28 Ekim 2016 Cuma
Başak Burcu Erkeği Yıldıznamesi Burçlar Yıldızname Bakma

Başak Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Başak burcu erkeği yıldıznamesine göre bu burca mensup olanlar beyaz tenli, büyük ayaklı olup bir ayağı hafifçe topallayabilir. Başak erkekleri kadınlara düşkün olurlar. Yürüdükleri zaman bütün vücudu sallanır. Yüzünde siyah bir bene benzer işaret bulunur. Fazla hareket etmeyi sevmezler. Genellikle diz ağrılar çektikleri görülmüştür. Yıldızname kitabı başak burcu erkeklerinin şehvetinin ağır bastığı için kadınlara düşkün olduğunu söyler. Genellikle kız evladı olduğu görülür. Usta becerikli ve zeki olduklarından çocukla çocuk, büyükle büyük olurlar. Salı günü hastalanırlarsa, ölümüne sebep olabilir. Gözü ile gördükleri her şeyi elleriyle yapabilirler.

Yıldızname başak burcu erkeğinin tabiat olarak çabuk kızıp çabuk sinirlendiğini söyler. Küslükleri çok uzun sürmez. Kısa sürede barıştıkları görülür. Kadınlarla araları genelde iyidir. Yüzünde çil leke olan kadınlarla mutlu bir yaşam sürecekleri söylenir. Vücudunun arkasında ve ayaklarında belirgin bir işaret vardır. Saf ve iyi mizacı ile toplumun beğenisini kazanırlar.

Yıldızname kitabı başak burcu erkeklerinin devlet büyüklerinin ve amirlerin yanında saygın bir kişiliğe sahip olacağını söyler. Değerli ve kıymetli bir kişiden destek görüp işlerini yoluna koyabilirler. Başak erkekleri çevreleri tarafından sevilen ve takdir edilen kişilerdir. Başak erkeklerinin sonları genelde hayırlı olur. Başak erkeklerinin sohbetleri hoş ve tatlı olur.

Yıldızname başak burcu erkeğinin en iyi yengeç burcu ile anlaştığını söyler. Birçok şeyi arzular ve arzuladığı şeylere kavuşur. Büyük bir saadet içinde ömürlerinin biteceği söylenir. Çok güçlü bir inanç sistemine sahiptir. Rüyaları genelde hayırlı olur. Bir iş yapmaya karar verdiler mi o iş sonuçlanıncaya kadar o işten dönmezler.

Yıldızname bakma başak burcu erkeklerinin düşmanlarının genelde yanında çalışan hizmetkârlardan olacağını söyler. Sarı yüzlü, kaba vücutlu bir adamdan korku duyarlar. Allahın izini ile bu düşmanı yeteri kadar zarar veremez. Akrabaları tarafından çok kıskanılan kişilerdir. Akrabaları malını yemek ister. Arkasından çok konuşulur.

Başak erkeği yıldıznamesi başak burcu erkeklerinin güzel kokuları, bağ bahçe işlerle uğraşmayı ve güzel sesli müzikleri severler. Kazançları genelde iyi olur. Gururlu bir kişiliğe sahiptir. Kibirli kendini beğenmiş zarif bir yapıdadır. Yüzünde kolunda ve arkasında bir iz olabilir.

İhtiyarlığında çeşitli sıkıntılar çekerler. Tek evlilik yaparlar. Başak erkekleri siyah renkli kısrakları severler. Madenlerden gümüşü severler. Taşlardan zümrütle ilgilenirler. Başak erkeği beyaz yeşil ve lacivert renklerini sever. Toplumda değer görmeyi severler. İnsanların şerrinden korunmak gerektiğine inanırlar.

Yıldızname bakım kitabına göre başak burcu erkeği ilk eşinden ölüm ya da boşanma ile ayrıldığını söyler. İkinci eşi ile ömrünün sonuna kadar mutlu mesut yaşar. Nikâhlısı olmayan bir kadına malını mülkünü kaptırabileceği söylenir. Kadınlar yönünden ciddi sıkıntı çeker.

Yıldızname
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar