Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
01 Nisan 2015 Çarşamba
Aslan Burcu Kadını Yıldıznamesi Burçlar Yıldızname Kitabı
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Aslan Burcu Kadını Yıldıznamesi

Yıldızname kitabı aslan burcu kadınlarını sarıya dönük, beyaz tenli, büyük burunlu, geniş ağızlı, kısa kollu, seyrek saçlı ve endamı hoş bir kadın olarak tanımlar. Kötü tabiatlı kimselerin şerrinden ve dedikodusundan çekinirler. Orta yaşlarında para yönünden dara düşse de sonradan servete kavuşacağı söylenir. Yıldızname bakım sonuçlarına göre aslan kadınlarının genelde erkek çocuklarının olacağı söylenir. İşlemediği bir suçtan dolayı iftiraya uğrayabilirler. Esmer tenli bir erkeğe tüm malını kaptırabilirler. Erkeklerden yana çok zarar görürler. Denizde suya batıp boğulma korkusu yaşarlar.

Yıldızname bakımı aslan burcu kadınlarının 14, 28 yaşlarında ölüm tehlikesi atlatabileceklerini söyler. Ölüm tehlikelerini atlatırlarsa 70 veya 80 sene yaşayabileceğini söyler. Aslan burcu kadınların evlatlarının çoğunun erkek olabileceği söylenir. Başından bir veya üç nikâh geçer. Bu burçlar Perşembe ve Pazar günleri yapacakları yolculuklarda hayırlı sonuçlar elde edebilirler.

Bir kadın tarafından aslan kadınlarına büyü yapılabilir. Yüksek bir yerden düşme tehlikesi atlatabilir. Kadınlardan yana çok hile ve oyuna maruz kalabilir. Sarı saçlı kumral, kendisini üstün gören bir kadın tarafından düşmanlık ve fenalık görebilir.

Yıldızname bakma sonucuna göre aslan burcu kadınları uzun boylu olacağına işaret eder. Kara sevda çekip acı çekebileceklerini söyler. Evlatlarının az olabileceğini söyler. Evlatlarının büyük bir bölümünün erkek olacağını söyler. Aslan burçları sık sık baş ağrısı be göz ağrısı çekebilirler. Limonata ve demirhindi şerbeti baş ağrısına iyi geleceği söylenir. Aslan burcu kadının başından iki nikâh geçebilir.

Aslan burcu kadını yıldızname yorumuna göre aslan burcu kadınlarının hayatı güzel geçer. Hayatın tadını çıkarmak için hayatı hızlı yaşarlar. Temiz niyetli ve güleç bir yüze sahiptir. Kin ve dalavere gibi işlerden uzak bir kişiliğe sahiptir. Kendinden emin tavırlarla çevrelerine güven saçarlar.

Eğlenmeyi çok severler. Eli açık ve cömerttirler. İyilikleri dokunduğu bir dostundan nankörlük görebilirler. İnsanlarla fazla samimi ve iç içe olmaları insanlardan zarar görmesine neden olabilir. Yaşları ilerledikçe malları mülkleri artacağı söylenir.

Aslan burcu kadını yıldızname yorumuna göre aslan kadınlarının kardeşleri genelde erkek olduğu gözlemlenmiştir. Erkek kardeşleri ile pek iyi geçinmediği için çok sık görüşmezler. Kardeşleri ile bir mülk ya da miras yüzünden ciddi sorunlar yaşayabilirler. Kız kardeşlerinden ciddi bir zarar görebilirler. Düşmanları ve çekemeyenleri çok olur. İyilik ettiği kişilerden fenalık görebilirler. Kadınlardan yana pek şansı yoktur. Yaz ve sonbahar mevsimlerinde kan aldırması iyi geleceği söylenir.

Yıldızname bakma sonucuna göre aslan kadınları pazartesi günü yaptıkları yolculuktan hayırlı sonuçlar elde ederken Perşembe günü çıktıkları yolculuk kötü sonuçlanacağını söyler.

Yıldızname