Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
27 Ekim 2016 Perşembe
Akrep Burcu Erkeği Yıldıznamesi Burçlar Yıldızname

Akrep Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Akrep burcu erkeği yıldızname yorumuna göre; bu burcun etkisi altında doğanlar genelde orta boylu, buğday benizli, mavi gözlü, sarı saçlı yuvarlak yüzlü ve ağızları büyük olduğu söylenir. Hırçın bir tabiatları olabilir. Hayatlarında hemen hemen her şeye karşı ihtiras duygusu besleyebilirler. Sabır ve tahammül güçleri uzun sürelidir. Hayatta her şeye hazırlıklı olmak gerektiğine inanırlar. Azim ve sebatları sayesinde her işin sonunda başarılı olabilirler. Sinirlendikleri zaman çok öfkeli ve saldırgan bir yapıya bürünebilirler.

Akrep burcu erkeği yıldızname bakımına göre; akrep burcu erkekleri, öfkelerini kontrol edemeyen hemen parlayan bir özelliğe sahiptirler. Öfkelerinin sakinleşmesi fazla vakit almaz. Öfkeleri gelip geçici öfkeleri barındırır. Çok kibirli ve havalı bir yapıya sahiptirler. Hayatları her daim inişli çıkışlıdır. Zaman zaman parasız kaldıkları olur. Parasız yaşamayı bilirler. İlerleyen yaşlarda durumlarını düzeltip servet sahibi olabilirler. Para harcama konusunda çok müsrif davranırlar. Müsrif tavırları yüzünden zaman zaman hayatlarında ciddi sıkıntılar yaşadıkları görülür.

Akrep burcu erkeği yıldızname sonucuna göre; akrep erkeklerinin sonları iyi olduğu görülmüştür. Kardeşlerinin çoğunlukla kadın olduğu tespit edilmiştir. Annelerinin babalarından önce öldüğü gözlemlenmiştir.

Akrep burcu erkeği yıldızname bakma sonucuna göre; İlk çocukları kız olursa sonraki doğacak olan çocuklarının hepsi erkek olduğu tespit edilmiştir. Çocuklarının çoğu kendisinden önce vefat ettiği ve sadece çocuklarının birinden hayır gördüğü gözlemlenmiştir.

Yıldızname bakma sonucuna göre; akrep burcu erkeği iki kere evleneceği söylenir. Birincisinden boşandığı, ikincisi ile yaşamını sürdürüleceği söylenir. Göğsünde beni olan kadınla evlenirse ömür boyunca kahır çekeceği söylenir. Gençliğinde sevda çekip, etrafında yaşayan kadınların peşinde koşmakla ömrünü tükettiği söylenir.

Akrep burcu erkeği yıldızname yorumuna göre; akrep erkekleri safra, baş dönmesi, humma, soğuk algınlığı hastalıkları yaşadığı gözlemlenmiştir. Sık olarak kan vermeleri vücut sağlığı için gereklidir. 3-30-40 yaşlarında ölüm korkusu yaşadıkları gözlemlenmiştir. Bu dönemleri sağlıklı atlatırlarsa genelde 80 yaşına kadar yaşadıkları gözlemlenmiştir.

Akrep burcu erkeği yıldızname bakımı sonucuna göre; İş hayatında mevki sahibi kişilerden yardım aldığı görülmüştür. İyi bir makama yükselebilirler. Hayatlarında istedikleri bir işi gerçekleştirmek için elinden gelen tüm mücadeleyi verip işlerinde başarılı olurlar. Düşmanlarının yüzünde belirgin bir ben ya da yanık izi olacağı söylenir.

Akrep burcu erkeği yıldızname kitabı sonucuna göre; dostlarını seçerlerken su tabiatından olan balık, yengeç ve akrep burcundan olanları seçmeleri önerilir. Ateş tabiatından olanlar koç, aslan, yay burcundan seçerlerse çok büyük zarar görebilecekleri söylenir. 13 rakamının akrep burcuna iyi geldiği söylenir. Salı günleri işleri rast gittiği gözlemlenmiştir. Ağustos ayı içerisinde sağlığına çok dikkat etmelidirler. Para ile ilgili işlerinde en iyi gittiği gün Eylül’ün ilk haftasıdır. Mayıs ayının 3’cü haftası evlenirse mutlu bir yuva kuracakları söylenir. Akrep burcu erkeği insanlara kolay kanan bir özelliğe sahiptir. Ağzını sıkı tutma konusunda ciddi sıkıntıları vardır. Bu yüzden sık sık başları belaya girdiği gözlemlenmiştir.

Yıldızname
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar