Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
26 Ekim 2016 Çarşamba
Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Akrep burcu kadınlarına bakıldığında göze ilk çarpan özellikleri yerinde duramamalarıdır. Bunun sebebi doğuştan gelen enerjik yapılarıdır. Sıkıcı işler yapmaya kesinlikle toleransları yoktur. Aktif, hareket halinde ve hızlı bir yaşam tarzı benimserler.

Akrep burcu kadınları çocukluktan itibaren içgüdüsel olarak karakterlerini sağlamlaştırmaya çabalarlar. Hayatlarında yıkılmaz kurallar vardır ve bunları çok ama çok zor değiştirirler. Edindikleri her bir tecrübeden, mümkün olan en mantıklı sonuçları çıkarmaya çalışarak, hayatlarına adapte ederler. Bazı akrep burcu kadınlarında güçlü karakter özellikleri dışarı taşıp, fiziksel şiddete dönüşebilir. Bu nedenle etrafındaki kişilerin onun sinirlendirmemeye bir miktar daha fazla özen göstermeleri iyi olacaktır. Akrep burcu kadınlarını en nazik davrandıkları kişiler, flört ettikleri kişilerdir. Bu burçlar flört ettikleri kişilere sözle bile çok az saldırıda bulunurlar. Analiz yeteneklerine güvenirler ve dışarıdan bakarak erkekleri rahatça yorumlayabileceklerine inanırlar.

Akrep burcu kadınlarının partnerlerini belki de en çok zorlayan yönü, kıskanç olmalarıdır. Flört ettikleri kişinin bakışlarının bir başkasına anlık kaymasını bile büyütüp kavgaya dönüştürebilirler. Eşlerinden tam anlamıyla gerçek bir sadakat beklerler. Eşlerini paylaşmak zorunda kalacaklarını hissettikleri anda, ne kadar severlerse sevsinler kapıyı göstereceklerdir. Çünkü gurur, Akrep burcu kadınlarının en belirgin karakter özellikleri arasında yer alır ve bundan kesinlikle taviz vermek istemezler.

Akrep burcunun istediği eş öncelikle oturmuş bir kişiliğe sahip olmalıdır. Her konuda kararsız kalan, kadının onayını arayan, zayıf yönleri kolayca fark edilen biri, akrep burcu kadınının en son tercih edeceği kişidir. Bu durum asla unutulmamalıdır.

Kadınları Etkilemenin Yolları
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar