Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
28 Ekim 2016 Cuma
Yay Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Yay Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Yay burcu erkekleri komik, geleceğini hesap eden, her fikre olumlu yaklaşan insanlardır. Bir yay burcu erkeği ile beraberseniz, size sevgisi sonsuz olabilir ancak yay erkekleri özgürlüklerine son derece düşkün insanlardır. Bu yüzden çok sevseler de kimsenin yanında çok uzun kalmayabilirler.

Bir yay burcu erkeği çok fazla sıkıştırılmaktan, yaptığı her şeyin açıklamasını yapmaktan hoşlanan kişiler değildir. Bu yüzden ondan çok fazla haber alamayabilirsiniz. Sizin için belirsiz olsa da bu burçlar yaşamlarının çizgisini çekmişlerdir.

Bu burçtan olan erkekler, enerjik, dikkat çekmeyi seven, sürekli hareket içinde yaşayan insanlardır. Bağımsız yaşamaktan zevk alan yay burcu erkekleri kendilerini kısıtlamayacak kişileri tercih ederler. Çünkü onlar için bağımsız hayat, özgürlük gibi kavramlar en önemli olan şeydir.

Eğer bir yay erkeğinin dikkatini üzerinize çekmek istiyorsanız, ona özgürlük vaat etmeniz gerekir. Çünkü kendini kısıtlayacağını düşündüğü hiçbir işe girmeyecektir.

Yay erkeklerini etkileyebilmenin en iyi yolu, biraz dikkatini çekmektir. Hareketli insanları daha çok seven yay erkekleri, enerjinizi fark ettiğinde size gelecektir. Ancak bir yay erkeğine yaptıkları ile ilgili sorular sormak çok da akıllıca olmaz. Özgürlüğü çok seven bu burcun erkekleri, sizin sorularınız karşısında sıkılıp sizden uzaklaşabilir.

Kısacası yay erkeğini etkilemenin yolu, ona özgür olduğunu belli etmektir. Özgür olduğuna inanan yay burcu erkeği size kendi gelecektir. Onu sıkmadan onunla konuşmak işe yarayabilir.

Erkekleri Etkilemenin Yolları
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar