Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
27 Mart 2015 Cuma
Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Terazi burcu erkeği kendini ön planda tutmayı çok sever ve bir tilki kadar kurnazdır. Neredeyse yaptığı her davranışın altında görünenin aksine bir fikir yatabilir. Terazi erkeğinin asıl uygulamaya koyacağı plan belli değildir. Eli bonkör olan terazi burcu erkeği sizi dönem dönem şaşırtıp, kalbinizi çalabilir. Size sürekli kendini anlatır ve her konuda kendi yaptıklarının ne kadar iyi olduğunu açıklarsa, hiç şaşırmayın. Çünkü kendisiyle fazla barışık olan terazi burcu erkeği kendini övmeye bayılır. Oldukça beyefendi olan terazi burcu erkeği oldukça güzel giyimli olup, sizi kendi havasına doğru her an biraz daha yaklaştırıp, kendi yörüngesine kolayca çekecektir.

Sizin güzelliğiniz, zarifliğiniz ve çok konuşmayan halleriniz ise onun çok hoşuna gidecektir. Terazi burcu erkeği sizin sevginizden eminse ve sizin onu asla bırakıp gitmeyeceğinizi biliyorsa, sadece sizi isteyecek ve sizin yanınızda kalacaktır. Bunun için sadece terazi burcu erkeğine onu sevdiğinizi göstermeniz yeterlidir. Ayrıca hoş ve zarif görüntünüz de bu konuda size yardımcı olacaktır.

Terazi erkekleri hep kendilerini ön planda tutmak istedikleri için, asla güçlü bir kadınla beraber olmak istemezler. Terazi erkeğinin yanındaki bayan tam olarak az ve öz konuşmalıdır. Hatta kaş ve göz gibi mimik hareketleriyle anlaşıp fazla kelime sarf etmezseniz, bu kova erkeğini daha da mutlu edecektir. Ancak konuşkan ve daha çok benim dediklerim diyen biriyseniz, kova burcu erkeği sizinle ilgilenmeyecektir.

Erkekleri Etkilemenin Yolları