Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
23 Ekim 2016 Pazar
Balık Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Balık Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Aşkı romantizmin doruklarından yaşayan balık burcu erkekleri kendilerine de böyle bir eş isterler. Sürekli onu sevdiğinizi söylemeniz, onu tanıdığınız için ne kadar şanslı olduğunuzu belirtmeniz, balık burcu erkeğini elinizde tutmanıza son derece yardımcı olacaktır. Cömert bir aşıktır ve aşkı dolu dizgin yaşar. Sizi sevdiğini söylemek, balık burcu erkeği için asla zor bir davranış olmaz. Aksine sürekli söyler ve sizin de söylemenizi bekler. Oldukça nazlıdır balık erkeği ve sürekli ilgi ister. Balık burcu erkeğini etkilemenin yolları duygusal hassasiyetlerini iyi anlayabilmekten geçer.

Bunların yanı sıra, balık erkeği son derecede duyarlıdır. Size karşı ve başkalarına karşı oldukça duyarlı davranışlar sergiler. Ancak çok hırslı ve tutkulu olduğu için de sizi zorlayabilir. Oldukça romantik olan balık burcu erkeğinin diğer bir yanı ise değişken olmasıdır. Sürekli olarak ruh hali değişen balık erkeği, sizi bazı durumlarda hayal kırıklığına uğratabilir. Bazen ise hiç beklemediğiniz bir anda size çok romantik bir sürpriz hazırlayabilir. Tabir yerindeyse kabına sığmayan bir aşk yaşamak ve cinsel hayatınızda da tutku istiyorsanız, balık burcu erkeği tam size göredir. Sizi öyle mutlu edecektir ki kendinizi tozpembe bir rüyanın merkezinde sanmanıza yol açacaktır. Şayet dikkatli olursanız bu rüyadan hiç ayrılmazsınız. Bu burçlar birlikte oldukları insanları mutlu etmek konusunda son derece başarılıdırlar.

Balık erkeğinin siz en çok zorlayıcı yanı ise, çok duygusal ve nazlı olması olacaktır. Sürekli sizden ilgi isteyecektir ve ilgi göstermediğiniz zamanlarda ise size tepkisini gösterecektir. Eğer balık erkeğini sürekli el üstünde tutar, ilgi gösterir ve balık erkeğine onu sevdiğinizi devamlı vurgularsanız, onu etkilemek konusunda epeyce yol almış olursunuz. Ancak çok nazlı ve değişken oluşuna dikkat edin çünkü bu özellikleri sizi zor duruma düşürebilir.

Erkekleri Etkilemenin Yolları
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar