Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
21 Ekim 2016 Cuma
Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Oldukça kıskanç bir yapıya sahip olan akrep erkeğine son derece dikkat etmelisiniz. Çünkü sizi kıskançlığı ile adeta boğabilir. Gün boyu enerji dolu olan akrep burcu erkeği kimi zamanlarda düşüncesiz, bencil, etrafına sataşan ve hiçbir şeyi umursamayan bir hale de dönüşebilmektedir.

Akrep erkeğini bazı dönemlerde içine kapanık bulabilir, ya da sizinle hiç ilgilenmediğini düşünebilirsiniz. Ancak akrep erkeğinin öyle zamanları da vardır ki, onu oldukça çekici, aşk dolu ve iyi ki onunlayım demenizi sağlayacak davranışlara bürünmüş bir halde bulabilirsiniz.

Ancak cinsel hayatta sizi fazlasıyla tatmin edip sizi aşkın doruklarına ulaştırabilir. Bu burçlar cinsel hayata oldukça düşkün olurlar.

Bir akrep erkeğine aşık olduysanız ve onu elde etmek istiyorsanız işiniz biraz zor olsa da, akrep erkeğini elde etmek imkansız değildir. Sizin bakımlı olmanız onun için oldukça önemlidir. Çünkü akrep burcu erkeği bakıma, hoş gözükmeye ve çekici olmaya fazlasıyla önem verir ki, zaten kendisi de oldukça bakımlıdır. Bunların yanı sıra bir akrep erkeğini etkilemek için itaatkar ve sadık olmanız da önemlidir. Sizden kendisinin söylediği her şeyi onaylamanızı bekler ve o akrep burcu erkeği ne derse yapmanız gerekir. Ayrıca akrep burcu erkeği ilgi çekici ve sıcak bayanlara karşı da koyamaz.

Kısacası bir akrep erkeğini etkilemek istiyorsanız, kendinize vakit ayırmalı ve her zaman çekici olmayı başarmalısınız. Bununla birlikte ona sadık kalıp asla sözünden çıkmamalısınız.

Erkekleri Etkilemenin Yolları
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar