Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
24 Mayıs 2015 Pazar
Yay ve İkizler Burç Uyumları Burçlar
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Yay ve İkizler Burç Uyumları

Yay burcu ve ikizler burcu ilişkisi zekâ üzerine kurulmuş bir ilişki olacaktır. Her iki burcun da pratik bir zekâsı vardır, bu yüzden ikisi de birbirinin aklından geçenleri kolayca anlayacaklardır. İkizler burcu flört etmekten çok hoşlanır bu burçlar ise bu isteğine karşılık vererek ilişkilerini canlı tutacaktır. Yeni şeyler ikizlerin her zaman ilgisini çeker, burada yay burcu sürekli yenilikler yaparak ilişkisini ayakta tutmalıdır. Birlikte yeni keşifler yapacak ve ufuklarını genişleteceklerdir.

Ateş grubundaki yay burcu, hava grubundaki ikizler burcu ile anlaşmakta zorluk çekmez, her ikisi de fazla duygusal olmadığından alınganlık ve hassasiyet gibi problemlere bu ilişkide fazla rastlanmaz. Yeni maceralara açık bu çift her an bir uçağa atlayıp çok uzaklara gidebilirler. Akıl ve mantık üzerine kurulu bu ilişkide duygular geri planda kalır, bunun için çaba göstermeleri ilişkileri için doğru bir hareket olacaktır.

Özgürlüğüne düşkün bu çift için evlilik planları biraz uzak gibi görünse de her ikisinin de hazır olduğu zamanlara denk gelirlerse mutlu bir son yaşamaları mümkün olacaktır. Yay burcu da ikizler burcu da konuşkan, enerjik ve hareketli olduğundan renkli bir hayatları olur. İletişimi kuvvetli olacak bu çift mutluluğu birbirlerinde bulabilirler.

Burçların Uyumu Yay