Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
25 Nisan 2015 Cumartesi
Aslan ve Yengeç Burç Uyumları Burç Uyumu Burçlar
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Aslan ve Yengeç Burç Uyumları

Aslan burcu ve yengeç burcu ilişkisi oldukça uyumlu olacaktır. Bu ikili bazı noktalarda anlaşmazlık yaşa da ikisinin de sadakati ve bağlılığı ikiliye yardımcı olacaktır. Astrolojik açıdan uyumlu olan bu çiftin ilişkisi dikkat çekici olacaktır. Birbirini takip eden bu iki burç birbirlerinin eksiklerini tamamlayacaktır.

Yengeç burcu bütün burçlar arasında en hassas ve en ilgili burçtur. Aslan burcu yengeç burcunun bu özelliğinden hemen etkilenecektir. Yengeç burcunun sezgisi sayesinde aslan burcunun aklından geçenleri kolayca anlayacaktır. Yengeç burcunu kendisine âşık edebilmiş bir aslan burcu oldukça şanslı olacaktır. Yengeç burcu bütün ilgisini sevdiğine verir ve onun mutluluğu için büyük çaba gösterir. Yengeç burcu için sevdikleri her şeyden önce gelir. Sevdiklerinin mutluluğu bir yengeç burcunu da kolaylıkla mutlu edecektir.

Yengeç burcu oldukça tutumludur ve kolayca para biriktirir. Aslan burcu için tutumluluk ve para biriktirmek oldukça zordur, çünkü aslan burcu lükse oldukça düşkündür. Aslan burcu için lüks restoranlar, pahalı kıyafetler oldukça önemlidir.

Yengeç burcunun dikkat çeken özelliklerinden birisi de değişen ruh halidir. Günlerce hatta haftalarca yüksek olan morali, bir anda düşebilir ve yüzü somurturken görülebilir. Yengeç burcunun bu özelliği dışında aslan burcunu rahatsız eden hiçbir özelliği yoktur. Bu ikili için ilişki şansı oldukça yüksektir.

Burçların Uyumu Aslan