Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
28 Ekim 2016 Cuma
Aslan ve Koç Burç Uyumları Burç Uyumu Burçlar

Aslan ve Koç Burç Uyumları

Aslan burcu ve koç burcu ilişkisi canlı ve hareketli bir ilişki olacaktır. Hem aslan burcu hem de koç burcu enerji dolu, hevesli ve cesaretli burçlardır, bu yüzden birbirlerini çok iyi anlarlar. Bu ilişki için tutkulu, gürültülü, göz alıcı, eğlenceli ve canlı bir ilişki olacak ve her iki burcu da mutlu edecektir.

Aslan burcu çalışkandır ve yaptığı işleri canı gönülden yapar ancak bir işi yapmak istemezse kimse o işi yaptıramayacaktır. Koç burcu da oldukça hırslıdır, aslan burcunun canı istemezse kılını kıpırdatmamasına koç burcu anlam veremeyecektir. Bu burçlar için kazanmak her şeyden önemlidir. Aslan burcu da lükse ve pahalı hediyelere büyük önem verir. Farklı noktalar bu ikiliyi bir arada tutacaktır.

Koç burcu uyanıktır, insanlara istediklerini yaptırması fazla uzun sürmez. İnsanlara kendisini çok sevdiren koç burcu aslan burcunu ikna etmekte de fazla zorlanmayacaktır. Aslan burcu zekidir, çalışkandır fakat bir o kadar da duygusaldır. Dış dünyaya duygularını fazla belli etmeyen aslan burcu, sevdiği için her şeyi göze alacaktır. İyi bir eş ve ebeveyn olacak aslan burcu, koç burcu ile ilişkisinde oldukça mutlu olacaktır. Aslan burcu ve koç burcunun ilişkisi derin bir ilişki olacaktır.

Burçların Uyumu Aslan
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar