Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
26 Ekim 2016 Çarşamba
Burçların Uyumu Aslan Burç Uyumları

Burçların Uyumu Aslan

Disiplini sevmeyen, emir altına girmekten hoşlanmayan, otoriteyi kabullenemeyen burçların uyumu aslanlarla iyi değildir. Zira aslan burcunun özellikleri arasında en dikkat çekici olanı, otoriter yapısıdır. Aslan burçları çok fazla düşünmezler, kendi bildikleri her zaman yeterli ve en geçerli olandır. Başkalarının fikirlerini kolayca benimseyemezler. İsteklerinin emir gibi algılamasını beklerler. Sert ve kavgacı bir mizaca sahiptirler. Bu yüzden özellikle hassas ruhlu su tabiatlı burçlarla, aslan burçlarının burç uyumları iyi değildir. Bu söylenenlere bakıp ta, aslanları taş kalpli zannetmeyin. Zira tüm burçlar içerisinde belki de merhamet duygusu en gelişmiş olan, aslan burcudur. Ancak kötü bir huyları vardır ki, önce kırarlar, sonra yaptıklarından pişmanlık duyarlar.

Aslan burçları son derece gururlu insanlardır. Bu sebeple patavatsızlık ve fazla açık sözlülük konusunda ileri giden burçların uyumu aslanlarla son derece kötüdür. Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu değerlendirilirken, alınganlıkları mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.Onları eleştirirken çok dikkatli olmak gerekir. Zira eleştiriye asla gelemezler. Basit konuları bile gurur meselesi haline getirebilirler. Aslan burçları konfor tutkunudurlar. Rahatlarına da düşkün olurlar. Huzur, aslan burcu olanlar için önemlidir. Kavgacı bir kişiliğe sahip olmalarına rağmen, uzayan tartışmalara girmek istemezler. Problem ne ise, mümkün olan en kısa sürede ve gerekirse en sert şekilde halletme taraftarıdırlar.

Aslan burçları acele karar vermekten, temkinsiz hareket etmekten hoşlanmazlar. Yavaş ama doğru kararlar alırlar. Fazla aceleci insanlarla uyumlu bir birliktelik kuramazlar. Bunun haricinde özellikle, yengeç burcu balık burcu ve akrep burcu olanlarla da burç uyumları iyi değildir.

Burçların Uyumu Aslan
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar