Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
01 Nisan 2015 Çarşamba
Yengeç Burcu Anne Olursa Burçların Annelikleri Burçlar
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Yengeç Burcu Anne Olursa

Şefkat ve ilginin çok yüksek olduğu bu anneler için çocukları en kıymetli varlıklarıdır. Her zaman hayalleri olan yengeç burcu anneler çocuklarının geleceği içinde hayaller kurar. Onların büyüdüğünü, mezuniyetlerini, evlendiklerini hayal eder. Belki de bir yengeci iç dünyasından ayırabilecek tek sebep çocuklarına duyduğu sonsuz sevgi olabilir. bu burcun anneleri çocuklarını dünyadaki her şeyden daha çok seven ve her zaman çok büyük bir şefkati olan annelerdir. Zaten yufka bir yüreği olan bu anneler çocuklarına olan düşkünlüğü sebebiyle her şeyi görmezden gelebilirler.

Eğer annenizin burcu yengeç ise bu dünyanın en sevgi ile yetişin çocuğu sizsinizdir. Çünkü onun size karşı bitmek bilmeyen bir sevgisi olduğunu bilirsiniz.

Yengeç burcu insanı yapısı gereği gelenekçi bir insandır. Eski değerlerine her zaman sahip çıkar ve onları yaşatmak için çabalar. Her yengeç gibi yengeç anneleri için de bu durum geçerli. Yengeç burcu anne eski değerlerini korumak ve onları yaşatmaktan yanadır.

Yengeç burcu anneler çocuklarına duydukları sonsuz sevginin yanında çok da koruyucu tiplerdir. Bir yengeç annesi için çocuğunun güvenliği, sağlığı, mutluluğu her şeyden önce gelir. Sanki sizden önce başka hiçbir şeyi önemsememiş gibi sizi dünyanın en önemli, en acil meselesi haline getirir. Her an yanınızda olmak için çabalar. Ancak bu yoğun ilgiye alışan çocuklar evden ayrıldıklarında en çok annelerinin eksikliğini de çekerler.

Burçlar ve Annelik