Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
27 Ekim 2016 Perşembe
Burç Uyumları Burç Uyumu Dost ve Düşman Burçlar

Burç Uyumları

Astrolojide burçların uyumu konusu çok büyük bir yer kaplar. Gerek modern astroloji, gerekse yıldızname bu konuya büyük önem vermiştir. Zira aşk ilişkilerinden arkadaşlığa, ortaklıktan diğer tüm sosyal meselelere kadar her konuda burçların uyumu önem arz etmektedir.

Hangi burçların hangileri ile uyum sağladığı konusunda temel parametreler vardır. Aslında sadece bu parametreleri bilmek bile, az çok burçların uyumu konusunda fikir verebilir. Bu parametrelerden birincisi tabiat uyumudur. Her burcun bir tabiatı vardır. Tabiatı dost olan burçlar otomatikman dost, tabiatları düşman olanlarsa düşmandır. Astroloji, hava ile ateş bir birinin dostudur. Toprak ile de su bir birinin dostudur. Toprak hava ile, ateş te su ile düşmandır. Buna göre örneğin, akrep burcu ile boğa burcu bir birinin dostu, koç ile balık burcu da bir birlerinin düşmanıdır. Tabiatı aynı olan burçlar da bir birlerine uyumludur. Yalnız aynı burç olmamak kaydı ile. Aynı burçlar aynı özellikleri taşıdıkları için zamanla bir birlerine sıkıcı gelirler. Karşıt burçlar da, burçların uyumu konusunda bilinmesi gerekenlerdendir. Astroloji de temel kaide bir birlerine yüz seksen derece acısı olan burçlar bir birinin karşıtıdır. Bu burçlar bir birlerinin eksiklerini tamamlarlar. Bu yüzden de bir birlerine hayranlık benzeri bir ilgi duyarlar.

Bu genel kaideler ışığında, aşk uyumu, ortaklık ve arkadaşlık uyumu konularını her burç için ayrı ayrı anlatacağız. Böylece ilişki içerisinde olduğunuz kişileri daha iyi anlar, gereksiz gerilimleri kolaylıkla engelleyebilirsiniz.

Burç Uyumları
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar