Burçlar günlük burç yorumları yıldızname ...
25 Ekim 2016 Salı
Akrep Burcu Akrep Burcunun Özellikleri Akrep Burçları

Akrep Burcu

Akrep burcu olanlar, son derece ihtiras sahibi insanlardır. Yaptıkları her işte tutku hakimdir. Kararlı yapıları ile dikkat çekerler. Hedeflerine kilitlendiklerinde, önlerindeki engelleri teker teker kaldırırlar. Onları hedeflerinden alıkoymak neredeyse imkansızdır. Bazen amaçlarına giden yolda zor kullanmaktan da çekinmezler. Güçlü ve iradeli yapıları sayesinde girdikleri hemen her mücadeleden galip çıkarlar.

Akrep burçları kolay kolay yorulmayan insanlardır. Bu yönleri biraz başak burcu olanlara benzer. Yaptıkları plandan ayrılmadan, müthiş bir enerji ile çalışırlar. Akrep burcu olanlar, su tabiatlı olan, balık burcu ve yengeç burcu gibi, mistik yönleri son derece gelişmiş insanlardır. Müthiş bir sezgi gücüne sahiptirler. İnsanların kolaylıkla içlerini okuyabilirler. Kuşkucu bir yapı, akrep burcunun özellikleri arasındadır. Havadan nem kapmak kadar şüphecidirler. Bu yüzden kolay kolay güvenmezler. İntikamcı ve kindar bir yapıları vardır. Kötülükleri kolay kolay affedemezler. Hatta düşmanlarına karşı acımasız olabilirler.

Akrep burçları bulundukları her ortamda iktidarı ellerinde tutmak isterler. Aynı aslan burcu olanlar gibi, yöneticilik konusunda kabiliyetlidirler. Yalnız aslanlar gibi alicenap değildirler. Daha çok kendi menfaatlerini ön planda tutarlar. Bağımsız hareket etmeyi isterler ama tıpkı koç burcu olanlarda olduğu gibi, başkalarının özgürlüklerini kısıtlayabilirler. Akrep burcu olanlar kendisine ait olan her şeye değer verir, sahiplenirler. Bu yüzden de kendilerine ait olanı kıskanırlar. Kendilerine olan güvenleri son derece fazladır. Bu güvenleri onları kibirli insanlar olarak tanınmalarına yol açar.

Akrep Burcu
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar